Jdi na obsah Jdi na menu
 


The Sims 3

19. 4. 2011

 Nové sousedství Sunset Valley je živé a neomezené. Ve hře se budete smět pohybovat bez načítacích obrazovek mezi všemi lokacemi hry, což výrazně zlepší plynulost hraní. Po městě se bude možné pohybovat pěšky, autem či na kole.

 

Aspektem The Sims 3, je kompletně přepracovaný, velmi realistický editor tvorby Simů. Hráč již v podstatě není ničím omezen a své Simy si tvoří zcela podle svých představ. Editor tvorby Simů: CAS bude nově obsahovat svobodnou volbu při výběru barev či vzorů šatů, ale i bot a ponožek či si bude možné zvolit různou barvu vlasů od kořínků až po konečky. Nově také bude možné přidělit každé osobě pět odlišných vlastností. Mezi ně patří například odvaha, umělecké sklony, vlezlost, vegetariánství, puntičkářství, kleptomanie, romantičnost, nešikovnost, stihomam a mnoho dalších.

V módu stavění nyní lze nábytek umisťovat kamkoliv v jakémkoliv úhlu a hráč již není omezován čtvercovou sítí. Objekty lze natáčet i úhlopříčně. Stejně jako při tvorbě oblečení lze měnit povrchy a barvy nábytku. V této hře také lze používat cheaty.Stačí stisknout Ctrl+Shift+C a zadat do výsledného okénka nějaký cheat.Zde je několik z nich: motherlode-přidá 50 000 Simoleonů (peníze v The Sims), shazaam-přidá 2500 bodů celoživotního štěstí, aging on/off-vypne či zapne stárnutí, familyfunds+jméno rodiny+částka (např.:familyfunds Novák 1 000 000)-přidá uvedenou částku, make happy-nejlepší nálada, make me know everyone-Vašeho Simíka bude znát každý druhý, testingcheatsenabled true-pokud kliknete na jakékoli místo ve městě a přitom stisknete Shift,zobrazí se možnost ,,Teleportovat Simíka sem".Také díky tomuto cheatu můžete zvyšovat či snižovat různé životní potřeby.(wikipedia.cz)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 22599
Měsíc: 96
Den: 3